Skip to main content
Geniş Faaliyet Yelpazesi

FAALİYET ALANLARIMIZ

Daha fazla etki yaratma yolunda ilerliyoruz!

ASTM ISO, TSE, DIN normları ve müşteri taleplerine göre üretim yapmakta olan Aksa Bağlantı Elemanları, ISO 9001, ISO 45001, ISO 14001 ve CE belgelerine sahiptir. Aktif olarak ISO 17025 ve ISO 14067 sertifikaları için çalışmalarına devam etmektedir.

Aksa Bağlantı Elemanları geniş bir faaliyet yelpazesinde projelerde yer almaktadır, bunlar arasında hızlı tren hatları, havalimanları, nükleer ve termik santraller, doğalgaz boru hatları, rafineri ve petrokimya tesisleri, baraj inşaatları, stadyumlar, rüzgâr enerji sektörü, tüneller ve yollar bulunmaktadır. Müşterilere özel çözümler sunarak, bu alanlarda yüksek kaliteli ürünlerimiz ve hizmetlerimizle projelerin başarılı bir şekilde tamamlanmasına katkı sağlıyoruz.

Aksa Bağlantı Elemanları yerel ve uluslararası düzeyde tanınmış bir firma olarak, kalite, güvenilirlik ve müşteri memnuniyetine olan bağlılığıyla sektörün önde gelen oyuncularından biri olarak varlığını sürdürmektedir. Her geçen gün büyüyerek, yeni pazarlarda ve sektörlerde daha fazla etki yaratma yolunda ilerlemektedir.

Sektörler

Baraj İnşaatları
Doğalgaz Boru Hatları
Havalimanları
Hızlı Tren Hatları
Nükleer ve Termik Santraller
Rafineri ve Petrokimya Tesisleri
Rüzgâr Enerjisi Sektörü
Stadyumlar
Tüneller ve Yollar